Atrakcje Turystyczne

Labirynt w Polu Kukurydzy

Odwiedź rodzinne miejsce niezwykłej przygody! Znajdziesz u nas wiele różnych atrakcji, które pochłoną całą rodzinę na godziny świetnej zabawy! więcej »

ul. Władysławowska 304/105, Swarzewo

Zatoka Pucka

Zatoka Pucka jest zachodnią częścią Zatoki Gdańskiej i przy tym jest nadzwyczaj płytka (śr. gł. ok 3 m). Od otwartego Bałtyku oddziela ją tylko Mierzeja Helska. Należy jednak pamiętać, że w zatoce znajdują się także głębokie miejsca - Chałupska Jama, Kuźnicka Jama - maksymalna głębia to 55 m. Płytkie i spokojne wody zatoki to idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. Latem w Pucku tak naprawdę w każdym tygodniu odbywają się zawody żeglarskie. więcej »

Sanktuarium

Sanktuarium Matki Boskiej Królowej Polskiego Morza to pochodzący z końca XIX wieku neogotycki kościół w Swarzewie. W ołtarzu głównym, za obrazem Madonny Tronującej z Dzieciątkiem, umieszczona jest drewniana figurka Matki Boskiej Patronki Rybaków. Warto również zwrócić uwagę na obraz - mapę z XVII wieku, barokowy ołtarz z alabastru, gotycką Pietę i polichromie zdobiącą wewnętrzne ściany kościoła. więcej »

ul. Ks. Pronobisa 6, Swarzewo